Spoor 1. Jan heeft verder gedaan aan zijn spoor 1 baan.

Afscherming voorzien aan zijn mobiele spoor 1 baan.

Gereden met verschillende stammen op de universele baan van André;

Sponsorbaan onder voorzien van stroom.

Verder gedaan aan de achtergrond tandradbaan. 

Voneche. Proefgereden, rangeerpendel werkt ook.

Westerlo. Proefgereden, stoomlok moet nog nagezien worden.

Mascarat. Doek gehangen rond de baan.

Scherpenheuvel. Proef gereden en cursus hoe rijdt men met Scherpenheuvel gegeven.

Neffe. Opgeruimd en proefgereden, rijdt bijna rond. Kortsluiting in een bak, vergeten de sporen elektrisch te scheiden.

Pannenberg. Verder gedaan aan de bakken van het schaduwstation.

Algemeen. Ledlampjes vervangen in de vitrinekast en gepoetst. Latjes bevestigd op de kader waar de stolp op komt. Trams passen er nu onder.

Gestofzuigd en spinnenwebben verwijderd.

Handvat en verwittigingsbordjes geplaatst boven aan de afstap. Stop geplaatst aan het kraantje in de nooduitgang gang. 

We zijn een lid rijker, Ronny Wagemans uit Westerlo. Is een 3 rail rijder en bedreven in het CAD tekenen en printen. Ook van opleiding schrijnwerker, heeft nog een werkplaats met allerlei machines waar de club beroep op mag doen. Van harte welkom Ronny.

Verdeling in grote lijnen van wie waar gaat staan.

  • BW 1930. Stefan.
  • Waltersheim. Walter. Krijgen hulp van Eddy Casiers.
  • Voneche. Mark, Eric, Willy.
  • Scherpnheuvel. Marc, Frans, Jos plus zaterdagnamiddag Roger en zondagnamiddag Roger Geens.
  • Hamsart. Peter, Luc, Johan.
  • Westerlo en Mascarat. Gizze.
  • Zandtram. Paul en Roger Vissers.
  • T gauche. Rudi Boven. Ronny, André, Jan.
  • Hebben nog op reserve. Jelle, Bart, Eddy en zondag Ronny Wagemans. Op een van deze kan altijd beroep op gedaan worden, denk aan gaan eten, naar de wc enz. We gaan ook eten in de living aan de grote tafel, is properder dan met iets in de hand voor de baan te staan. Er komen ook mannen van de plastiekbouw, die willen demo geven over verweren en zouden graag om in het thema te blijven rollend materiaal hebben om te verweren. Dus wie graag iets verweerd heeft brengt maar mee.
  • Eten en drinken. Bij aankomst, koffie, thee of iets anders. Rond 11u komt iemand langs voor te vragen wat men drinkt. 12 a 13u eten, voorzien soep, 3 broodjes met hesp of kaas, drank naar keuze. Rond 15 u nogmaals een drankje naar keuze. Gelieve 's morgens te zeggen welk beleg men kiest, ook of er boter of niet opmoet.
  • Nog een vraag, kunnen jullie wat keukenhanddoeken meebrengen. In Mol hadden we daar een gebrek aan.
  • Volgende week. Zusterhof komt maandagnamiddag om 14u. Eepos woensdagnamiddag om 14u en gemeenteraadsleden om 19u30. Wedbos donderdagnamiddag. Dat zal geen probleem zijn. Eepos vrijdagnamiddag om 14 u.
  • Er is ook wat volk nodig als de stad de tafels en stoelen brengt, maar weet nog niet juist wanneer deze geleverd worden. Kan zijn dat ik iets vergeten te melden zijn, alvast mijn excuses.

Dat was het, tot de volgende...